Atsiliepimai Parazitol

 • Emilija
  Atsirado kirminai pas sūnų. Patarė kapsulės Parazitol ligoninėje, į kurią mes eime. Taikyti labai lengvai, skonis malonus, pas vaiką nėra atsirado pasibjaurėjimu. Po kurso kirminai visiškai praėjo, o taip pat vaiko savijautą tapo dar geriau.
  Parazitol
 • Nojus
  Kai atsirado niežulys užpakalinės nutiestos, tai aš iš karto supratau, kad reikia pirkti kapsules Parazitol. Kodėl pasirinkti nukrito būtent juos? Nes ne kartą jais naudojuosi. Kokybė ir poveikis yra aukščiausio lygio. Rekomenduoju.
  Parazitol
 • Gabrielė
  Neseniai praėjo testai į visokiausių parazitų ir jie patvirtinta. Ten pat, kur ir praėjo testai patarė kapsules nuo parazitų Parazitol. Matomumo kursą ir visi grįžo į pradinę. Savijauta puiki.
  Parazitol
 • Kamilė
  Mėnesio du atgal nupirko Parazitol. Bet ne todėl, kad atsirado parazitai, o prevencija. Praėjo jau 2 mėnesius ir dar nė karto nėra blogai. Ir pasakė kapsulės mano mama, kuri buvo kentėjo su tokia problema, o mama blogo nėra patarti.
  Parazitol
 • Jokūbas
  Nusipirkau kapsules Parazitol grynai prevencijos, nes apie 7 mėnesius atsirado parazitų. Aš juos sėkmingai cured") ir dabar praeiti prevencinės kursas. Kaip visada puikus, patariu.
  Parazitol
Įvertinimas Parazitol
4.3
22